34 Kursiyere Sertifika Verildi

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesi Açık Hava Sahnesinde düzenlenen "Diksiyon ve İletişim" kursuna katılan 34 kursiyere sertifikaları verildi.

34 Kursiyere Sertifika Verildi Malatya Eğitim

Yeşilyurt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı olarak sanatsal ve kültürel faaliyetlere ev sahipliği yapan Açık Hava Sahnesinde, Halkla İlişkiler ve İletişim Uzmanı Rukiye Özmarasalı tarafından verilen "Diksiyon ve İletişim" kursu sertifika töreni düzenlendi.

Açık Hava Sahnesi’nde düzenlenen törene Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları Haydar Şahin, Muammer Zafer ve Yeşilyurt İŞGEM Genel Müdürü Mehmet Karaman'ın yanı sıra eğitmenler ve kursiyerler katıldı. Kursiyerlerin MEB onaylı sertifikaları düzenlenen törenle teslim edildi. Halkla İlişkiler Uzmanı Rukiye Özmarasalı yaptığı konuşmada kendilerine bu ortamı sağlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'a teşekkür ederek, belediyelerin bu tür faaliyetlerde bulunmasının çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

Sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri tebrik eden Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Şahin ise belediye olarak bu tür sosyal faaliyetlere devam edeceklerini söyledi.

Kültürel ve sanatsal alanlarda fark oluşturan hizmetleri halkla buluşturmaya devam ettiklerini ifade eden Şahin, “Yeşil Konak Eğitim Merkezlerimiz başta olmak üzere bakım ve onarımını yaptıktan sonra yeniden hizmete sunduğumuz Açık Hava Sahnemiz yaz aylarında olduğu gibi kış aylarını da çok yoğun faaliyetlerle geçirmektedir. Her yaştan vatandaşımızın ücretsiz katıldığı, deneyimli eğitmenlerin gözetiminde gerçekleşen kurslarımız yıl boyu devam ediyor. Bugün ‘İletişim ve Diksiyon’ kursuna katılan 34 kursiyerimize sertifikalarını dağıtıyoruz. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Belediye olarak bu tür faaliyetleri artırarak devam ettireceğiz” diye konuştu.

Konuşmalardan sonra kursiyerlerin sertifikaları takdim edildi.

Yaz aylarında toplumsal konuların ele alındığı tiyatro oyunlarının yanı sıra haftanın bir günü nostalji film gösterilerinin gerçekleştiği Abdullah Gül Parkı’ndaki Açık Hava Sahnesi’nin kapalı bölümünde ise tiyatro dersi, sahne sanatları, kısa film, senaryo yazımı, halkla iletişim, diksiyon, hitabet ve kişisel gelişim alanlarında eğitimler veriliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom