Vali Doğanyol İlçesini Ziyaret Etti

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Doğanyol ilçesini ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulunup vatandaşlarla görüştü.

Vali Doğanyol İlçesini Ziyaret Etti Malatya İlçe

Malatya’da kış şartlarının en çok hissedildiği ilçelerden birisi olan Doğanyol ilçesini ziyaret eden Vali Süleyman Kamçı, Kaymakam İsmail Toprak, daire müdürleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar tarafından yeni Kaymakamlık hizmet binası önünde karşılandı. Karşılamada kendisine çiçek takdim eden ilkokul üçüncü sınıf öğrencisine teşekkür eden Kamçı, öğrencinin okulu ve dersleri hakkında bilgi aldıktan sonra öğrenciye hediye verdi.

Yeni hizmet binasını gezerek incelemelerde bulunan Kamçı, binada hizmet veren müdürlükler ve eski hizmet binası hakkında da Kaymakam Toprak’tan bilgi aldıktan sonra Kaymakamlık makamında brifing alarak karşılamada yer alan muhtarlar ve yetkililer ile de görüştü. İlçe merkezindeki ziyaretinin ardından Gökçe Mahallesinde bir süre kalan Kamçı, burada vatandaşlarla çay içerek sohbet etti, onların sorun ve isteklerini dinledi.

Mahalle okulunda eğitim veren öğretmenlerin lojman sorunlarını dile getirmeleri ile de bu konuda bilgiler alan Kamçı, sorunun çözümü için yapılan çalışmaların hızlandırılması için gerekli talimatları vereceğini belirtti. Vatandaşlar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Kamçı’ya teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 76
Bu Ay : 8956
Toplam : 8956

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom