Mutluluğun Adı Azra ve Aras Oldu

13 yıl sonra çocuk sahibi olma mutluluğunu yaşayan anne Ayşegül Metin ve Fatih Metin, 13 yıl sonra ikizleri ile mutlu oldular.

Mutluluğun Adı Azra ve Aras Oldu Malatya Yaşam-Sağlık

13 yıldır çocuk özlemi çeken Ayşegül ve Fatih Metin çifti, Fethiye Ersan Tüp Bebek Merkezi'nde gördükleri tedavi ile ikiz bebek sahibi oldu. 13 yıl aradan sonra çocuklarını kucağına alan çift, bebeklerine Azra ve Aras isimlerini verdi.
Malatya Fethiye Ersan Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi gören Ayşegül ve Fatih Metin çiftinin 13 yıl sonra yüzü güldü. Çift burada gördükleri tedavinin ardından biri kız biri erkek ikiz bebek sahibi oldu. Çocuk özlemi 13 yıl süren ve defalarca tedavi gören Ayşegül Metin çifti bebeklerine Azra ve Aras ismini verdi.

Tedavi süreci ile ilgili bilgiler veren Fethiye Ersan Tüp Bebek Merkezi sahibi Op. Dr. Fethiye Ersan, “13 yıldır çocuk hasreti çeken Metin çiftinin mutluluklarına vesile olduğumuz için oldukça mutluyuz. 4 kez tüp bebek tedavisi yapıldığı halde başarı yakalanamamıştı. Tespit edilen genetik mutasyonlarının tedavisinden sonra tüp bebek tedavisine başlayıp bu sonuca ulaşabildik” dedi.

Bebeklerin gayet sağlıklı olduğunu kaydeden Dr. Ersan, “Anne ve baba çok heyecanlı, stresli bir süreç geçirdi. Bebekleri pıhtılaşmadan dolayı kaybedebilme ihtimalini biliyorlardı. Korku dolu günler geçirdiler. Söylenenleri eksiksiz olarak doğuma kadar yaparak, çocuklarını kucaklarına alma mutluluğunu yaşadılar” şeklinde konuştu.

13 yıl sonra çocuk sahibi olma mutluluğunu yaşayan anne Ayşegül Metin ve Fatih Metin, "Biz tam 13 yıl bekledik ve çocuklarımızı kucağımıza aldık. Hocamın ekibinin sayesinde bu sevinci yaşıyoruz. Çocuk sahibi olamayan çiftler asla umutlarını yitirip vazgeçmesinler" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom