Tesis İhtiyaçları Konuşuldu

Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) Başkanı Seyfullah Özdemir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’yı makamında ziyaret ederek, Malatya’daki amatör sporcuların tesis ihtiyaçları hakkında fikir alış verişinde bulundu.

Tesis İhtiyaçları Konuşuldu Malatya Spor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı da tesislerden sorumlu Şube Müdürü Ahmet Yücel ile birlikte amatör spor branşlarının tesis ihtiyaçlarının nasıl çözülmesi gerektiği hususundaki çalışmaları ASKF Başkanı ile paylaştı. Yapılan değerlendirmeler sonucu yapımı planlanan ve fizibilite çalışmaları başlatılan özellikle 1 Nolu saha başta olmak üzere diğer federasyon çalışmalarının Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü’ne talepler halinde gönderilmesi yönünde fikir birliğine varıldı. ASKF Başkanı Seyfullah Özdemir de İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürlüğü teknik elemanlarınca hazırlanan projelerin bir an önce Malatya’da yapılması için ASKF başkanlığınca kendilerinin de bakanlık nezdinde sürekli temaslarda bulunacağını söyledi.

İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı ise yaptığı açıklamada, "Bu hazırladığımız projelerin 2016 yılı yatırım programına gireceğini ve değerlendirmede olduğunu, şayet gerçekleştirilirse özellikle Yeşiltepe Spor Kompleksinin çok fonksiyonel ve çok işlevsel bir kompleks haline dönüşeceğini bu sayede de branş sporcu yetiştirilerek Türk sporuna kazandırılacak” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 280
Bu Ay : 6295
Toplam : 6295

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom