Kültür ve Sanat Dolu 1 Yıl

Malatya Büyükşehir Belediyesi 2015 yılında, kültürel, sanatsal ve eğitim faaliyetleri anlamında birçok etkinlik gerçekleştirdi.

Kültür ve Sanat Dolu 1 Yıl Malatya Kültür-Sanat

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından verilen bilgilere göre, Büyükşehir Belediyesi tarafından 2015 yılı içerisinde düzenlenen eğitim, sosyal, kültür ve sanatsal etkinliklere binlerce kişi katıldı. Semt Konakları ve Eğitim Merkezleri ile diğer merkezlerde düzenlenen kurs ve diğer etkinlikler, her geçen gün vatandaşlar tarafından daha çok rağbet görüyor. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından yürütülen etkinlikler çerçevesinde, 2015 yılı içerisinde toplamda 265 kurs açılırken, kurslardan faydalananların sayısı ise 10 bini aştı.

ÖĞRENCİLERE ÖZEL KURS

Yine şehrimizin değişik bölgelerinde bulunan ve başarılı olup da ekonomik durumu iyi olmayan öğrencilere sınavlara hazırlık kursları veren Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılı içerisinde 8 semt konağı ile eğitim merkezinde 2033 öğrenciye etüt hizmeti verirken, Cemal Aslan Temel Beceri ve Eğitim Merkezinde de 52 okulda 4 bin 100 öğrenciye hizmet verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 13
Bu Ay : 6718
Toplam : 6718

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom