Güvenlik Güçlerine Kayısı Gönderildi

Battalgazi Belediyesi tarafından Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde terörle mücadele eden güvenlik güçlerine gönderilen kayısı, güvenlik güçlerine ulaştı.

Güvenlik Güçlerine Kayısı Gönderildi Malatya Haber

Operasyon bölgesindeki Yüzbaşı Ahmet Eren, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve esnafa göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

Battalgazi Belediyesi tarafından Doğu ve Güneydoğu’da terörle mücadele eden güvenlik güçlerine iki ton kayısı gönderildi. Kayısıların gönderilmesi sırasında konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatyalı esnafın duyarlılığına dikkat çekerek, “Kültür ve Sosyal işlerdeki arkadaşlarımız ve esnaf arkadaşlarımız bir duyarlılık örneği göstererek Malatya’da ürettikleri ve Malatya ile müsemma olan kayısı üreticileri oradaki güvenlik kuvvetlerimize böyle bir jest yapma gereği duymuşlardır. Bu hareket şu mesajı içeriyor; burada Malatyalı hemşehrilerimizin gösterdiği hassasiyet ülkemizin milli birlik ve beraberliğine göstermiş olduğu hassasiyettir. Oradaki güvenlik kuvvetlerimizin arkasında olduğumuzun bir göstergesidir. Güvenlik güçlerimize, terörle mücadelede başarı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Operasyon bölgesindeki komutanlardan Yüzbaşı Ahmet Eren, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın ve Malatyalı esnafın gösterdiği duyarlılığa dikkat çekerek, “Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan başta olmak üzere Malatyalı esnaf abilerimiz göndermiş, hem polis hem de asker arkadaşlara burada terörle mücadele ettikleri için. Tabi şair diyor ya ‘bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.’ Biz böyle Türk milleti arkamızda olduğu sürece polisi ile askeri ile bu vatan için, bu bayrak için daha nice şehit vermeye hazır olduğumuzu her zaman dile getiriyoruz. Tekrar bu malzemeleri bize gönderen milli birlik duygusunu, kurtuluş savaşı mücadelesindeki duyguyu bize yaşatan belediye başkanımıza ve tüm Malatyalılara sizlerin adınıza teşekkür ediyoruz ve hepsine saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Öte yandan terörle mücadele eden asker ve polisler için Malatya'dan 4 ton meyve ve sebzede bölgeye gönderildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 479
Bu Ay : 5643
Toplam : 5643

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom