En Başarılı 10'uncu Belediye Başkanı Oldu

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yerel Yönetimler Performans Araştırmaları anketinde 216 Belediye Başkanı arasında 57,4 puanla en başarılı 10’uncu belediye başkanı oldu.

En Başarılı 10'uncu Belediye Başkanı Oldu Malatya Haber

Andy-Ar Araştırma Merkezi’nin 21 Ekim- 9 Aralık 2015 tarihleri arasında Haber Türk için yaptığı ‘Yerel Yönetimler Performans Araştırması’nın en başarılı ilçe belediye başkanları anket sonuçları açıklandı. 30 büyükşehir belediyesi, 216 merkez ilçe belediye başkanının performansına yönelik gerçekleşen ankete 34 bin 200 denek katıldı. Yapılan araştırmada ‘Yaşadığınız ilçenin belediye hizmetlerinden memnun musunuz?’, ‘Yaşadığınız ilçenin belediye başkanını halka yakın buluyor musunuz?’ ve ‘Yaşadığınız ilçenin belediye başkanını tanıyor musunuz?’ diye soruldu. Sonuçta üç kategorinin ‘en başarılı’ belediye başkanları belirlendi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, anket sonucunda 57,4 puanla 10’nuncu sırada yer aldı. İlk sırada Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can 68,8 puan ile birinci, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir 66,0 ile ikinci sırada yer aldı. Başkan Polat, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 216 İlçe Belediye Başkanı arasında ilk 10 girmeyi başardı. Başkan Polat, 82 mahallesi 300 bine yakın nüfusuyla birçok kentten daha kalabalık olan Yeşilyurt'u örnek bir ilçe haline getirmek için önemli hizmetleri ve projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. Yeşilyurt’u öncelikle bölgede, daha sonra Türkiye'de marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade ederek, gelecek nesillere modern, yaşam kalitesi yüksek, bir Yeşilyurt bırakmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 16
Bu Ay : 2219
Toplam : 2219

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom