Battalgazi İlçesinde Tüm Yollar Açıldı

Battalgazi Belediyesi karla mücadele ekipleri, ilçe genelindeki kapalı tüm mahalle yollarını ulaşıma açtı.

Battalgazi İlçesinde Tüm Yollar Açıldı Malatya İlçe

Malatya’da etkili olan kar yağışı sonrası Battalgazi ilçesi genelinde birçok mahalle yolu ulaşıma kapandı. Battalgazi Belediyesi karla mücadele ekipleri, yaptığı yoğun çalışma sonrası kapalı mahalle yollarını ulaşıma açarken, Tohluca Mahallesi’nde bulunan diyaliz hastası Ayşe Acır’ın hastaneye ulaştırdı. Diyaliz Hastası Ayşe Acır, yolların açılması dolayısıyla yetkililere teşekkür ederek, “Şeker, kolesterol ve diyaliz hastasıyım. Yetkililere yardımları için teşekkür ediyorum” dedi.

Diyaliz hastası Ayşe Acır’ın oğlu Mehmet Acır, yolların kapanmasından dolayı büyük sıkıntı yaşadıklarını söyledi. Acır, “Bugün Battalgazi Belediyemiz sağ olsun yollarımızı açtı. Yollarımız açıldıktan sonra hastamızı rahatlıkla hastaneye götürebileceğiz. Belediyemiz sağ olsun sıkıntımızı ilettikten sonra tüm imkanları seferber etti. Başta Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başta olmak üzere tüm belediye personeline teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Öte yandan Erenli ve Düzyol mahallelerinin de yolları Battalgazi Belediyesi karla mücadele ekipleri tarafından ulaşıma açıldı. Erenli Mahalle Muhtarı Nuri Bağ, mahallelerine bağlı kapalı köy yollarının açıldığını belirterek, “Erenli Mahallemize de yoğun kar yağışı oldu. Yollarımızın büyük bölümü kapalıydı. Battalgazi Belediyesi ekipleri gelerek yollarımızın hepsini açtı. Yollarımızın açılmasında olağanüstü gayret gösteren ekiplere ve Başkanımız Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 87
Bu Ay : 4453
Toplam : 4453

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom