Masa Tenisi Takımı Başarıya İmza Attı

Yeşilyurtspor Masa Tenisi Takımı, Kahramanmaraş’ta düzenlenen Bölgesel Dostluk Ligi Müsabakaları’nda 4 kupa 7 madalya kazandı.

Masa Tenisi Takımı Başarıya İmza Attı Malatya İlçe

Malatya Yeşilyurtspor Masa Tenisi Takımı, Kahramanmaraş'ta katıldığı Bölgesel Dostluk Ligi Müsabakaları’nda kazandığı başarıların ardından en fazla madalya ve kupa kazanan "İl Ödülü" almaya hak kazandı. 23-24 Ocak günleri arasında Kahramanmaraş'ta yapılan Masa Tenisi Bölgesel Dostluk Ligi Müsabakaları’na katılan Yeşilyurtspor takımı başarıya imza attı.

10 ilden 100'e yakın sporcunun katıldığı turnuvaya büyükler ve minikler kategorisinde katılan Yeşilyurtspor Masa Tenisi takımı tüm kategorilerde kupa ve madalyaları topladı. Büyük erkeklerde takım birinciliği, minik erkeklerde ise takım ikinciliğinin yanı sıra ferdi müsabakalarda önemli başarılar elde eden masa tenisi takımı 4 kupa ve 7 madalya ile turnuvaya damgasını vurdu. Yeşilyurtspor turnuvada en fazla kupa ve madalya sahibi olması nedeniyle tertip komitesi tarafından İl Ödülü’ne layık görüldü.

“HEDEFLEDİĞİMİZ BAŞARILARA TEKER TEKER ULAŞIYORUZ"

Yeşilyurtspor Kulüp Başkanı Dursun Cumali Sucu, masa tenisi takımıyla gurur duyduklarını söyleyerek, hedefledikleri başarıya teker teker ulaştıklarını kaydetti. Sucu, “Masa tenisi takımımız Kahramanmaraş'ta katıldığı turnuvada ilimizi başarıyla temsil etmiştir. 4 kupa ve 7 madalya kazanan takımımız gurur duyulacak başarıların imza atarak en fazla derece yapan İl Ödülü’ne layık görülmüştür. Orhan Altay yönetimindeki teknik ekibimizi ve sporcularımızı canı gönülden kutlarım. Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat'ın kulübü sahiplenmesinin ardından tüm branşlarda güzel sonuçlar alıyoruz.

Futbol, basketbol, voleybol, tekvando, güreş, masa tenisi, görme engelliler ve vücut geliştirmede hedeflediğimiz sonuçlara teker teker ulaşıyoruz. Malatya amatörünün alt yapısı olma hedefiyle çıktığımız bu yolda genç yetenekleri sportif faaliyetlere katarak zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sunuyoruz. Kulübümüzde görevli antrenörler ile sporcularımız sağladığımız desteklerin karşılığında başarılı sonuçlar elde ederek bizleri ve ailelerini mutlu ediyorlar.

Takımlarımızın yer aldıkları müsabakalarda kulübümüzü ve ilimizi başarıyla temsil etmeleri bizleri gururlandırmaktadır. Yönetim kurulumuz iyi niyetli ve gayretli çalışan isimlerden kuruludur, hepimizin tek amacı ilimizdeki spor anlayışına katkı sağlamaktır. Belediye Başkanımızın desteği, yönetim kurulumuzun özverili çalışması doğal olarak saha sonuçlarına yansıyor. Tüm kurumlarla çok güzel bir iletişime sahibiz. Takımlarımızın antrenmanlarına tesis desteği sağlayan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sadi Fındıklı'ya ayrıca teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 62
Bu Ay : 4428
Toplam : 4428

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom