Dostluk Ödülü Aldılar

Malatya Yeşilyurtspor Masa Tenisi Takımı Kahramanmaraş'ta katıldığı Bölgesel Dostluk Ligi Müsabakalarında kazandığı başarıların ardından en fazla madalya ve kupa kazanan "İl Ödülü" almaya hak kazandı.

Dostluk Ödülü Aldılar Malatya Spor

Yeşilyurtspor Masa Tenisi Takımı Kahramanmaraş'taki Turnuvada 4 Kupa 7 Madalya Kazandı

Malatya Yeşilyurtspor Masa Tenisi Takımı Kahramanmaraş'ta katıldığı Bölgesel Dostluk Ligi Müsabakalarında kazandığı başarıların ardından en fazla madalya ve kupa kazanan "İl Ödülü" almaya hak kazandı.

23-24 Ocak günleri arasında Kahramanmaraş'ta yapılan Masa Tenisi Bölgesel  Dostluk Ligi Müsabakalarına katılan Yeşilyurtspor takımı takdir edilecek başarıların altına imza attı.

10 ilden 100'e yakın sporcunun katıldığı turnuva'ya büyükler ve minikler kategorisinde katılan Yeşilyurtspor Masa Tenisi takımı tüm kategorilerde kupa ve madalyaları topladı.Büyük erkeklerde takım birinciliği, minik erkeklerde ise takım ikinciliğinin yanısıra ferdi müsabakalarda önemli başarılar elde eden masa tenisi takımı dört kupa ve yedi madalya ile turnuvaya damgasını vurdu.

Yeşilyurtspor turnuvada en fazla kupa ve madalya sahibi olması nedeniyle tertip komitesi tarafından "İl Ödülü"ne layık görüldü.

BAŞKAN SUCU," HEDEFLEDİĞİMİZ BAŞARILARA TEKER TEKER ULAŞIYORUZ"

Yeşilyurtspor Kulüp Başkanı Dursun Cumali Sucu, Masa Tenisi takımıyla gurur duyduklarını söyledi.

Yeşilyurtspor'un tüm branşlarda arzu edilen sonuçları elde ettiğini ifade eden Kulüp Başkanı Sucu," Masa Tenisi takımımız Kahramanmaraş'ta katıldığı turnuvada ilimizi başarıyla temsil etmiştir.Dört kupa ve yedi madalya kazanan takımımız gurur duyulacak başarıların imza atarak en fazla derece yapan İl Ödülüne layık görülmüştür. Orhan Altay yönetimindeki teknik ekibimizi ve sporcularımızı canı gönülden kutlarım " dedi.

Başkan Sucu," Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat'ın kulübü sahiplenmesinin ardından tüm branşlarda güzel sonuçlar  alıyoruz.Futbol, basketbol, voleybol, tekvando, güreş,masa tenisi,görme engelliler ve vücut geliştirmede hedeflediğimiz sonuçlara teker teker ulaşıyoruz.Malatya amatörünün alt yapısı olma hedefiyle çıktığımız bu yolda genç yetenekleri sportif faaliyetlere katarak zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sunuyoruz.Kulübümüzde görevli antrenörler ile sporcularımız sağladığımız desteklerin karşılığında başarılı sonuçlar elde ederek bizleri ve ailelerini mutlu ediyorlar.Takımlarımızın yer aldıkları müsabakalarda kulübümüzü ve ilimizi başarıyla temsil etmeleri bizleri gururlandırmaktadır" dedi.

Yeşilyurtspor'un uyumlu çalışan bir Yönetim Kuruluna sahip olduğunu belirten Başkan Sucu,"Yönetim Kurulumuz iyiniyetli ve gayretli çalışan isimlerden kuruludur,hepimizin tek amacı ilimizdeki spor anlayışına katkı sağlamaktır.Belediye Başkanımızın desteği, Yönetim Kurulumuzun özverili çalışması doğal olarak saha sonuçlarına yansıyor.Tüm kurumlarla çok güzel bir iletişime sahibiz.Takımlarımızın antrenmanlarına tesis desteği sağlayan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sadi Fındıklı'ya ayrıca teşekkürlerimi sunarım" dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 1064
Bu Ay : 1799
Toplam : 1799

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom