Kiraz'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya il Başkanlığı'na yeniden seçilen Enver Kiraz’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Kiraz'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor Malatya Haber

Son olarak, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mehmet Tanguner ve yönetim kurulu üyeleri Kiraz’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ziyarette konuşan Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mehmet Tangüner İl Başkanı Enver Kiraz’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak emeklilerin sorunlarına dikkat çekti.

TOKİ ile ilgili projeleri olduğunu belirten Tangüner “Gerekli makamlara başvurularımız yaptık. Bir çok ilde projeler yapıldı. Bizim projemizde onaylanırsa bizde Ankara’ya gideceğiz, Bakanımızla görüşeceğiz, bu konuda sizden de destek bekliyoruz” dedi.

Yeni bir yönetimle göreve geldiklerini belirten Kiraz ise her zaman emeklilerin yanında olmaya gayret ettiklerini ifade ederek “Cumhuriyet Halk Partisi şu anda iktidarda olsaydı en düşük emekli maaşı 1500 TL olacaktı, ya da her bayram emeklilerimiz en az bir maaş ikramiye alacaklardı.

Biz iktidara gelemediğimiz için bu söylemlerimizi gerçekleştiremedik ama bu konunun her zaman takipçisi olacağız. Emeklilerimizle ilgili hükümetin atacağı her türlü adımın da takipçisi olacağız. Çünkü biz emeklilerin dertlerini ve sorunlarını yakından biliyoruz ve bu sorunların çözümü noktasında da elimizden ne geliyorsa onu yapacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 39
Bu Ay : 6836
Toplam : 6836

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom