112 Acil Ekipleri Şoförleri Ziyaret Etti

Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye’nin tüm illerinde eş zamanlı olarak hayata geçirilen Yaşama Yol Projesi kapsamında 112 Acil Servis çalışanları, servis şoförleri ve taksici esnafını ziyaret etti.

112 Acil Ekipleri Şoförleri Ziyaret Etti Malatya Haber

112 Acil Sağlık Hizmetleri uzman personellerinden oluşan ekip, Malatya merkezde hizmet veren taksici ve servis şoförlerini duraklarında ziyaret ederek, 112 Acil Sağlık hizmetlerinin çalışmaları ve ambulansların hayat kurtarmadaki önemi hakkında bilgi verdi. Ekipler ayrıca kamuoyunda farkındalık oluşturmak için 112 Acil Çağrı hatlarının gereksiz meşgul edilmemeleri hususu ve trafikte ambulanslara yol vermenin gerekliğini anlatarak, şoförlerden kampanyaya destek vermelerini istedi.

112 Çağrı Hattının gereksiz aranmasının önlenmesi ve trafikte ambulansın geçiş önceliğine özen gösterilmesi konularında toplumsal farkındalığın arttırılması amacıyla, servis, taksi ve dolmuş şoförleri, trafiği yoğun kullandıkları için konuya daha duyarlı olmaları istendi.

Yaşama Yol Ver Projesi için hazırlanan broşürleri şoförlere takdim eden ekipler, broşürlerde yer alan bilgilerin aile fertleriyle paylaşılmasını da istendi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 400
Bu Ay : 3044
Toplam : 3044

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom