Berber ve Kuaför Salonları Denetlendi

Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından erkek berber ve kuaför salonlarına yönelik denetimler yapıldı. Denetimlerde görülen eksiklikler nedeniyle bazı berber ve kuaförlere yazılı uyarılarda bulunuldu.

Berber ve Kuaför Salonları Denetlendi Malatya Haber

Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, yeni yıl ile birlikte erkek berber ve kuaförlere yönelik başlattığı hijyen ve dezenfeksiyon denetimlerine devam ediyor. Battalgazi ilçesi genelinde sürdürülen denetimlerde, erkek berber ve kuaförlerin hijyen ve dezenfeksiyona dikkat edip etmedikleri denetlendi. Hijyen ve dezenfeksiyon konusunda yetersiz bulunan erkek berber ve kuaför salonlarına yazılı uyarılarda bulunuldu.

Battalgazi Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından 2015 yılı içerisinde yapılan rutin denetimler, 2016 yılı ile birlikte yeniden devam etmektedir. Yeni yıl ile birlikte erkek berber ve kuaförlere yönelik hijyen ve dezenfeksiyon denetimleri yapılmıştır. 230 erkek berber ve kuaförde yapılan hijyen ve dezenfeksiyon denetimleri sonucu olumsuzluk görülen erkek berber ve kuaförlere yazılı uyarılarda bulunulurken, Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin denetimleri aralıksız devam edecektir” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 1052
Bu Ay : 7136
Toplam : 7136

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom