Malatya'yı Temsil Edecekler

Malatya Atatürk Ortaokulu Futsal Takımı Malatya’da düzenlenen Okullararası Futsal Turnuvasında şampiyon oldu.

Malatya'yı Temsil  Edecekler Malatya Spor

25 okulun katıldığı Futsal Turnuvasında finalde Kazım Karabekir Orta Okulunu 3-2 yenen Atatürk Orta Okulu Futsal takımı il birincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.

Turnuvada birinci olan Atatürk Orta Okulu Futsal Takımı Gaziantep’te düzenlenecek olan Bölgelerarası Futsal müsabakalarında Malatya’yı temsil etmeye hak kazanırken, Atatürk Orta Okulu Futsal takımı oyuncusu Burak Efeyaz ‘da milli takıma seçildi. Turnuvada birinci olan takımı tebrik eden Atatürk Orta Okulu Müdürü Fahrettin Tunç, “Başta Ramazan hocamız olmak üzere herkesin eline emeğine sağlık. Genç arkadaşlarımıza çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Atatürk Orta Okulu Beden eğitimi Öğretmeni Ramazan Sarıca ise okul futsal takımının şampiyon olmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “2015-2016 eğitim öğretim yılı içerisinde okulumuzun futsal takımı 3 yıllık bir birikim neticesinde çok şükür şampiyon oldu. İnşallah Antep’de yapılacak olan müsabakalarda da ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz ve bölgede de şampiyonluk yaşayarak Malatya’mıza tekrar geri döneceğiz.

Ayrıca futsala okulumuz bünyesinde başlayan ve daha sonra Yeni Malatyasporumuzda devam eden öğrencilerimizden Burak Efeyaz milli takıma seçildi. Ona da çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Müsabakalar boyunca ve hazırlık dönem süresince bizlere desteklerini esirgemeyen okul müdürümüz ve müdür yardımcılarımızın hepsine de ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Milli takıma seçilen Burak Efeyaz ‘da“ Malatya da şampiyon olduğumuz için çok mutluyuz, inşallah Gaziantep’de de şampiyon olup ilimizi yükseltmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 383
Bu Ay : 4749
Toplam : 4749

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom