Bilim Terörü İlkesel Reddeder

Malatya Tabip Odası Başkanı Ahmet Kızılay ‘Bu suça ortak olmayacağız’ bildirisine imza atan akademisyenleri kınadı. "Akademik kültür ve bilinç her türlü terör eylemini ilkesel olarak reddetmeyi ve terör örgütlerini telin etmeyi gerektirir” dedi.

Bilim Terörü İlkesel Reddeder Türkiye-Dünya

Malatya Tabip Odası Başkanı Ahmet Kızılay, terör operasyonlarını eleştiren bildiride imzası bulunan akademisyenleri kınayan bir açıklamada bulundu.

Malatya Tabip Odası Başkanı Ahmet Kızılay açıklamasında, ‘Bu suça ortak olmayacağız’ bildirisine imza atan akademisyenleri kınadı. Kızılay, "Akademik kültür ve bilinç her türlü terör eylemini ilkesel olarak reddetmeyi ve terör örgütlerini telin etmeyi gerektirir” ifadelerini kullandı.

Bildirinin teröre karşı verilen mücadeleyi hiçe saydığını ifade eden Kızılay, “Birlik ve beraberliğimizi, ülkemizin bütünlüğünü hedef alan terör örgütlerine karşı, devletin bekası için güvenlik güçleri tarafından teröre karşı verilen mücadeleyi hiçe sayan bildiriyi esefle kınıyorum” diye konuştu.

Kızılay açıklamasının sonunda terör saldırılarında şehit olanlara ve hayatlarını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk Milletine başsağlığı diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 291
Bu Ay : 6306
Toplam : 6306

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom