Çakır'dan Yeni Yıl Mesajı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında barış, huzur, sağlık ve mutluluk dileklerinde bulundu.

Çakır'dan Yeni Yıl Mesajı Malatya Haber

2015 yılının Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri bakımından çok yoğun geçtiğini belirten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Başkan Çakır mesajının devamında, “2016 yılının Malatya'mıza, ülkemize ve bütün insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. 2015 yılında Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak yoğun bir çalışma temposu sergiledik. Gerek merkezde, gerek ilçelerde ve gerekse de kırsal mahallelerde adeta bir hizmet kervanı yürüttük. Gerek ulusal ve gerekse uluslararası önemli organizasyonlar gerçekleştirdik. Yaptığımız hizmet ve yatırımlar sayesinde Malatya'mız, bölgede yükselen bir değer konumuna gelmiştir.

Geleceğin modern Malatya'sının oluşturulması amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalar, insanlarımızın ve özellikle de geleceğimiz olan çocuklarımızın daha yaşanılabilir bir kentte yaşamaları içindir. Büyükşehir Belediyemiz tarafından 2015 yılında sürdürülen hizmet, yatırım ve uygulamalar, 2016 yılında daha da artan bir tempo ile devam edecektir. Yapılan çalışmaların hemşehrilerimiz tarafından kabul görmesi ve desteklenmesi ise bizleri ayrıca memnun etmektedir. Son zamanlarda millet olarak zor bir süreç geçirmekteyiz. Özellikle, Güneydoğu bölgemizdeki terör olayları ile komşu ülkelerde yaşanan çatışma ve huzursuzluklar bizleri derinden üzmektedir. Milyonlarca insanın evinden yurdundan uzaklaşmak zorunda kaldığı, her gün onlarca insanın ölümüne neden olan bu çatışmaların sona erip, terörün kökünün kazınması, en büyük temennimizdir.2015 yılında yaşadığımız bu sıkıntıların 2016 yılında son bulmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyor, 2016 yılının herkese barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 326
Bu Ay : 6410
Toplam : 6410

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom