Kızılay'dan Kıyafet Yardımı

Kızılay Malatya Şube Başkanlığı tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet yardımı yapıldı.

Kızılay'dan Kıyafet Yardımı Malatya Haber

Hanımın Çiftliği Mahallesi’nde bulunan Hanımın Çiftliği İlkokulu, 100. Yıl Atatürk İlk ve Ortaokulu’nun okul müdürleri tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere ve ailelerine Kızılay Malatya Şube Başbakanlığı tarafından kıyafet yardımı yapıldı. Dağıtıma Kızılay Malatya Şube Başkanı Umut Yalçın ve Kızılay Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Soylu, Hasan Göğüş ve Abuzer Ay katıldı.

Şube Başkanı Umut Yalçın, “Gerek öğrencilerimiz gerekse ailelerimiz için hazırladığımız kıyafetleri gönül rahatlığıyla teslim etmenin huzuru içerisindeyiz. Havaların soğuk ve salgın hastalıkların baş gösterdiği bu günlerde öğrencilerimizin ısınmasına vesile olmak ve ailelerine bu konularda yardımcı olmak bizleri gerçekten mutlu ediyor. Bu konuda bize destek olan okul müdürlerimiz Sedat Ökan, Mehmet Nar ve Doğan Genç öğretmenlerimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Kızılay yetkililerine teşekkür eden okul müdürleri ise, “Öğretmenlerimiz ve okul aile birliklerimiz tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için Kızılay’a yaptığımız talep üzerine değerli Kızılay yöneticilerinin yapmış olduğu çalışma sonucu bugün ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin yüzünü güldürdük. Gerek aileleri gerekse öğrencilerimiz adına Türk Kızılay'ı ve değerli yöneticilerine teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 21
Bugün : 411
Bu Ay : 6391
Toplam : 6391

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom