Her Yönüyle Seviliyor

Malatya’nın esnafı vatandaşı kısacası her yönüyle Malatyalılar tarafından oldukça sevilen Malatyalının Valisi Süleyman Kamçı, sevildiği kadar çevresinde canlıları sevip değer verme özelliği ile de görenleri kendine hayran bıraktırıyor.

Her Yönüyle Seviliyor Malatya Haber

Büyük, küçük, çocuk herkes ile yakından ilgilenen Vali Kamçı hayvanlara olan sevgisi ile de çevresine pozitif enerji dağıtarak mutlu ettiriyor. Vali Kamçı, insanın hayatı anlaması için insan sevgisi, çocuk sevgisi ve hayvan sevgisinin olması gerektiğine vurgu yaparak kendisinde ayrı bir yeri olan çocukları çok sevmesinin yanı sıra hayvanları da çok sevdiğini belirtti.

Canlılar dünyasında insanlar, bitkiler ve hayvanlar arasında yer aldığını hatırlatan Vali Kamçı, "İnsanlar kadar bitkiler ve hayvanlarında yaşama hakkı bulunmaktadır. Bitkileri ve hayvanları sevmeyen insanları da sevemez. Allah’ın yarattığı her canlı bizim için çok değerlidir. İnsanlarımıza olduğu kadar elimizden geldiğince hayvanlarımıza da özellikle de sokak hayvanlarımıza sahip çıkmalıyız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 861
Bu Ay : 4659
Toplam : 4659

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom