Performans Sergisi Açıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezleri’nde (MABESEM) üretilen el emeği göz nuru eserler, 2015 Atölye Performans Sergisi ile vatandaşların beğenisine sunuldu.

Performans Sergisi Açıldı Malatya Kültür-Sanat

Malatya Park AVM’de düzenlenen serginin açılış törenine Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Torun, daire başkanları, Yeşilyurt eski Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren ile kurum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış töreninde konuşan Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay, sanat kurslarında üretilen eserleri zaman zaman düzenledikleri sergilerle vatandaşların beğenisine sunduklarını kaydetti. Gençay, “Gerek oluşturulan mekanlarla gerekse verilen diğer imkanlarla sanat kurslarımızın düzenlenmesi imkanını sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a katılımcılar adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Hafta sonu boyunca açık kalan sergi, vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 68
Bu Ay : 8127
Toplam : 8127

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom