CHP Yönetimi Basına Tanıtıldı

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede yeniden CHP İl Başkanlığı’na seçilen Enver Kiraz, yeni yönetimi ile birlikte basının karşısına çıktı. Kiraz, yönetimlerinin değiştiğini belirterek “Yeni yönetimimiz Malatya’nın bir özeti” dedi.

CHP Yönetimi Basına Tanıtıldı Malatya Haber

Özel bir otelde düzenlenen basın toplantısı ile birlikte yeni yönetimi tanıtan CHP İl Başkanı Enver Kiraz, 19 Aralık’ta yapılan kongre ile birlikte önemli derece değişikler yaptıklarını söyledi. Kongre sonrasında yönetimde görev dağılımı yaptıklarını belirten Kiraz, “16-17 Ocak’ta ta büyük kurultayımızı gerçekleştireceğiz. Malatya’da kongre sürecimizi tamamlamamız nedeniyle parti içi tartışmaları da bir tarafa bıraktık ve bütün arkadaşlarımızla birlikte dışa yönelik bir mücadele içerisinde olacağız” diye konuştu. CHP İl yönetimi olarak sorumluluklarının farkında olduklarını ifade eden Kiraz, son kongrelerle birlikte Malatya’da 6 ilçe başkanının değiştiğini değişmeyen ilçelerde de yüzde 90’a varan değişiklikler yaptıklarını söyledi. Daha dinamik bir yapı oluşturduklarını belirten Kiraz, “İl kongremizde de daha dinamik daha genç ve daha heyecanlı bir kadroyu oluşturduk. Bütün meslek guruplarının temsilcilerini içerisinde barındıran ve her kesimden Malatya’nın özeti olarak diyebileceğimiz bir yapıyı oluşturduk diye düşünüyorum” şeklinde konuştu. CHP İl Yönetimi olarak önemli komisyonlarda kuracaklarını ifade eden Kiraz, oluşturacakları bir masa ile kentin sorunları ile yakından ilgileneceklerini söyledi. Kuracakları bilişim ağı ile sorunların tespiti noktasında çalışacaklarını kaydeden Kiraz, “Malatya’da nerde bir sorun varsa sıkıntı varsa bizim el atmamız gereken bir şey varsa bize iletmelerini rica ediyoruz” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın da katıldığı toplantıda daha sonra İl Başkanı Kiraz yeni yönetimi basına tanıttı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 733
Bu Ay : 5927
Toplam : 5927

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom