Esenlik Pratik Marketleri Tuttu

Esenlik Pratik Marketler büyümeye devam ediyor. Her ay bir şube sloganı ile açılımlarına sürdüren pratik marketler ikinci şubesini Sanayi bölgesine açtı.

Esenlik Pratik Marketleri Tuttu Malatya Ekonomi

Esenlik Pratiklerin İkinci Şubesi Sanayi’ye Açıldı.

‘Esenlik Pratikler düşük fiyat ve kaliteli ürünleri ile halkımıza hizmet verecektir’

Şube açılışında kurdele kesen Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır; ‘Esenlik şirketi her büyümeye hem yatırımlarına devam ediyor. Şehrimizin alt ve üst yapısı için üretmiş olduğu kent mobilyaları ile birlikte birçok alanda önemli yatırımları olmakta. Yapmış olduğu yatırımlar Malatya’mız ve belediyemiz için önem arz etmektedir. Marketçilik alanında sürekli gelişmemizin en büyük nedeni ilimizdeki üretime katkı sağlamaktır. Bununla birlikte istihdama katkı sağlamak değil, hem üreticilerimize hem de ürün tedariğini sağlayanlara katkı sağlamaktır. Esenlik marketçilik anlamında yeni bir sisteme geçiş yaptı. Esenlik Pratik marketlerinde daha çok kendi ürünlerinin raflarda yer aldığı, daha uygun fiyata ürün satabilmek, farklı alanlarda farklı yerlerde hizmet yapabilmek ve şube açabilme kabiliyetine ulaşmak ve yerli üretime daha çok katkı sağlamak adına şube açıyoruz. Şube açılımlarına marka değerimizi daha da arttırmak adına hem il içinde hem il dışında şube açmaya devam edeceğiz. Kaliteyi yükseltmek, fiyat politikasında sağlıklı bir rekabet oluşturmak temel hedeflerimiz arasındadır’ dedi.

‘Esenlik Pratik yerli üretimi destekleme açısından çok önemli’

Şubenin bölgeye hayırlı olmasını dileyen Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘Sanayi bölgesi çok ciddi bir nüfusa sahip önemli bir nokta. Bölgemize hayırlı olsun. Pratik marketlerin ilkini Melekbaba bölgesine açtık ve bu konsepti doğru noktaları buldukça uygulamaya devam edeceğiz. Malatya’da birçok noktaya şube açmaya devam edeceğiz. Bu yeni konseptimiz güzel bir ilgi gördü. Şu an uygulanan sistemim pratik ismine uygun birçok avantaj sağlamakta. Yatırım maliyeti, üretilen ve satılan ürünler, çalışan personel açısından daha pratik, uygun ve ekonomik bir konsept. Yeni gelişen bölgelere ulaşma açısından daha kolay. Kendi üretimimiz ve bölgemizin üretimini satma noktasında bu konsept daha avantajlı. Marketlerimizde raflarda yer alan ürünlerin büyük bir kısmı yerel markalarımızdan oluşmaktadır.

Yerli üretimi destekleme açısından çok önemli. Daha büyük ve daha çok noktaya açıldığımızda göreceksiniz ki pratiklerle beraber Malatya’nın yerli üretimini de markalaştırmış olacağız. Bu yönüyle Esenlik tek başına hiçbir zaman ticaret yapmaz. Ticari yönümüzün yanında sosyal yönü de gelişmiş bir şirketiz. Bu içerikte yolumuza devam edeceğiz. Üçüncü şubemizi de bir ay içerisinde açmış olacağız. Bundan sonra her ay bir pratik karşınıza çıkacak. Malatya’mızın güzel insanlarına hizmet etmeye devam edeceğiz. Şimdiki ilginin çok iyi olduğunu gördük. Şube sayısı arttıkça Malatyalıların daha çok sahipleneceğine inanıyorum’ ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 61
Bu Ay : 16197
Toplam : 16197

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom