Belediye'den Dolandırıcılık Uyarısı

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada son zamanlarda kurumun adının kullanılarak yardım bahanesi adı altında dolandırıcılık yapıldığı belirtilerek bu konuda herkesin duyarlı olması gerektiği ifade edildi.

Belediye'den Dolandırıcılık Uyarısı Malatya Haber

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada son zamanlarda Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Genel Sekreter yardımcıları ve belediye yetkilileri, iş adamları, sivil toplum kuruluşlarının adı kullanılarak, vatandaşların telefonla arandığı ve yardım adı altında dolandırıcılık yapıldığına dair duyumlar alındığı belirtildi. Vatandaşların iyi niyet duygularını suistimal eden dolandırıcılar ile ilgili gerekli işlemlerin başlatıldığını kaydedilen açıklamada, “Hiç bir surette Belediye Başkanımızın ve Belediye yetkililerimizin müdahil olduğu herhangi bir yardım kampanyası söz konusu değildir” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, bu tür duyumlar alan herkesin durumu hemen emniyet güçlerin ve adli makamlara intikal ettirilmesi konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi istendi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 268
Bu Ay : 1003
Toplam : 1003

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom