Büyükşehirden Müstakil Arsa Satışı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yeşilyurt ilçesine bağlı Tecde Mahallesi’nde bulunan 12 arsa ihaleyle satışa çıkarıldı.

Büyükşehirden Müstakil Arsa Satışı Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yeşilyurt ilçesi Tecde Mahallesi’nde satışa çıkarılan parselin satışı 22 Aralık Salı günü Encümen Toplantı Salonu’nda yapılacak. 22 Aralık 2015 tarihlerinde satılacak olan parseller ile ilgili şartname ve diğer bilgiler, Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetler Daire Başkanlığı’nda alınabilecek.Mülkiyeti Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan ve imar planında konut alanı olan çeşitli büyüklükteki 12 parsel ihaleyle satılacak.

Konuyla ilgili olarak verilen bilgilerde, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesine göre ‘Açık Teklif Usulü’ ile satılacak olan parsellerin büyüklüğü 467 m2 ile 2045 m2 arasında değişiyor. Parsellerin tahmini değerleri ise 113 bin 800 lira ile 1 milyon 227 bin lira arasında. Malatya Büyükşehir Belediyesi Encümeni tarafından 22 Aralık 2015 tarihinde açık artırmayla satılacak parsellere ilişkin şartname ve ekleri ile diğer bilgilerin, Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’ndan temin edilebileceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 678
Bu Ay : 1301
Toplam : 1301

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom