Gençlerden Sultansuyu Harrasına Gezi

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Gençlik Meclisi üyeleri Akçadağ Sultansuyu Tarım İşletmesine piknik düzenledi.

Gençlerden Sultansuyu Harrasına  Gezi Malatya Haber

Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş ve gençlik meclisi genel kurul üyelerinin katıldığı piknik de gençler doyasıya eğlendiler.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, düzenlenen piknik organizasyonu ile gençlerle bir arada kaliteli ve eğlenceli  vakit geçirmek istediklerini söyledi. 2016 yılı içinde gençlik meclisinin çok güzel faaliyetleri hayata geçireceklerini inandığını söyleyen Pektaş, " Gençlerden beklentimiz okuyan, araştıran, kendini geliştiren bir gençlik istiyoruz." dedi.

Sanat Sokağı'nda Gençlik Meclisine tahsisi edilen "Gençlik Merkezi"ne de değinen Pektaş, gençlerin kendilerine ait bir ortamda daha kaliteli ve verimli işler çıkaracaklarına inandığını söyledi.Malatya'nın keşfedilmemiş bir çok yerini yıl içinde düzenleyecekleri piknik ve gezi organizasyonları ile tanıma fırsatı yakalayabileceklerini söyleyen Pektaş, gençlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Sultan Çiftliği'nde atlara binen gençlik meclisi üyeleri  düzenlenen organizasyondan dolayı Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş'a teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 904
Bu Ay : 2472
Toplam : 2472

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom