Çöp Evi, Ekiplerce Temizlendi

Battalgazi ilçesinde bir çöp ev, Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından temizlendi. Çöp evden yaklaşık 4 kamyon çöp çıktığı belirtildi.

Çöp Evi, Ekiplerce Temizlendi Malatya Haber

Battalgazi ilçesine bağlı Sancaktar Mahallesi Fenerci Sokak’ta bulunan bir evde kokuların çevreyi rahatsız ettiği yönünde gelen bir ihbarı değerlendiren Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaptığı inceleme sonrası evin içinde ve çevresinde yığınla çöp tespit etti. Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çöp yığınlarını temizledi. Yapılan temizlik çalışması sonrası çöp evde yaklaşık 4 kamyon çöp çıktı.

Yapılan temizlik çalışmalarını yerinde inceleyen Sancaktar Mahallesi Muhtarı Mehmet Özpolat, daha önce de aynı evden 15 kamyon çöp çıktığını ifade etti. Muhtar Özpolat, “Belediyemize yaptığımız müracaat sonrası bir ekip geldi. Ekipler, çöp evin temizlenmesi için çalışılıyor. Daha önce de bir müracaatımız olmuştu. Büyükşehir Belediyesi gelip buradan 15 kamyon çöp çıkarttı. Buranın sahipleri iki bekar kardeşler. İçeride 5 metrelik bir oda var. Orada kedi köpek besliyorlar. Bu kardeşlerden biri öldü, diğer kardeş ise hastalandı. Şimdi bakımevinde yaşıyor. Mahalleli ise artık bu evden rahatsız olmaya başladı. Şimdi de belediyemiz bu çöp evi temizlemek için uğraşıyor. İnşallah bundan sonra da ilaçlama yaparlarsa mahalle sakinleri olarak bu durumdan kurtulmuş oluruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 18
Bugün : 363
Bu Ay : 4161
Toplam : 4161

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom