Hakan Kahtalı'dan Açıklama

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, son günlerde bazı basın organlarında yer alan AK Parti’nin yakın zamanda başarısız olan kurum müdürlerini değiştireceği hatta bu yönde çalışmaların başladığı bilgilerinin tamamen asılsız olduğunu ifade etti.

Hakan Kahtalı'dan Açıklama Malatya Siyaset

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, AK Parti’nin yakın zamanda başarısız olan kurum müdürlerini değiştireceği hatta bu yönde çalışmaların başladığı bilgilerinin tamamen asılsız olduğunu belirterek, yapılan haberlerinin gerçeği yansıtmadığını kaydetti.

Başkan Kahtalı, “Gerçekleri yansıtmayan şekilde yayınlanan bu haberler ile kamuoyunda bir algı oluşturulmak isteniyor. Tamamıyla demokratik olgunlukla geçen 1 Kasım seçimlerinin ardından kurulan 64. hükümetimiz görevinin başında olup, ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için titizlikle çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu hedefe ulaşma yolunda, geride kalan, ayak uyduramayan kurumların ve bürokratların da senelik performans kriterlerinin sonucunda bağlı bulundukları bakanlık ve genel müdürlüklerce performansa bağlı olmak kaydıyla gerekli değişiklikler yapılmaktadır. AK Parti İl Başkanlığımızın adı kullanılarak yapılan bu haberlerin haksız, gerçek dışı iddialardan ibaret olan söz konusu yazı ve yazıların tekzip edilmesi, habercilikte temel prensip olan kamu yararının sağlanmasına yardımcı olacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 140
Bu Ay : 140
Toplam : 140

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom