ÇOGEP Projesi Başarıyla Tamamlandı

Malatya Emniyet Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğü ile Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen Ümidimiz Gençler, Umudumuz Yarınlar (ÇOGEP) Projesi kapsamında, belirlenen risk grubu içerisinde yer alan gençlere yüzme eğitimi verildi.

ÇOGEP Projesi Başarıyla Tamamlandı Malatya Spor

Malatya Gençlik Spor İl Müdürlüğü Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzu’nda, yüzme eğitmenleri ve cankurtaran eşliğinde Melekbaba İlköğretim Okulu’nda okuyan 48 öğrenciye 2 ay boyunca 48 saat yüzme kursu eğitimi verildi. Bu eğitimde yüzme kursunu başarıyla tamamlayan gençlere Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı ve Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen tarafından katılım belgesi verildi.

İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı yaptığı açıklamada ‘’Malatya Emniyet Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğü ile İl Müdürlüğümüz tarafından ortaklaşa yürütülen Ümidimiz Gençler Umudumuz Yarınlar (ÇOGEP) Projesi kapsamında sizlere 2 ay boyunca eğitmenlerimiz ile birlikte yüzme eğitimi verildi.

Bu eğitimi başarıyla tamamladığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Yüzmeyi öğrenmekle birlikte bir çoğunuzu bu sporu yapmaya ileride başarılı bir sporcu olmaya davet ediyorum. Bir çoğunuz yüzmeyi sevdiniz, umarım bu sporu yaparak ileride müsabık ve başarılı birer sporcularda aranızdan çıkar. Hepinize kapımız her zaman açıktır’’ dedi.

İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’nın konuşmasının ardından gençlere katılım belgesi verilerek hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 515
Bu Ay : 2083
Toplam : 2083

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom