FKA Toplanıyor

Fırat Kalkınma Ajansı 2015 yılı İkinci Olağan Kalkınma Kurulu Toplantısı Elazığ’da 24-25 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

FKA Toplanıyor Malatya Haber

Fırat Kalkınma Ajansı 2015 yılı İkinci Olağan Kalkınma Kurulu Toplantısı’nda, Kalkınma Kurulu bünyesinde oluşturulmuş komisyonlar dahilinde çalıştaylar düzenlenecek. Konu ile ilgili açıklama yapan Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop, Kalkınma Kurulu içerisinde, 2010 yılı içerisinde oluşturulmuş sosyal yapı, altyapı ve çevre, tarım, turizm ve sanayi komisyonları gibi konuların ayrı ayrı masalarda eş zamanlı şekilde çalıştaylarının yapılacağını ifade etti. Öztop, “Komisyon çalıştaylarında Fırat Kalkınma Ajansı’nın ilgili alanındaki destek ve faaliyetleri derinlemesine analiz edilecek, çalıştaylar TÜBİTAK TÜSSİDE’nin moderatörlüğünde, ortak akıl platformu kavramı çerçevesinde yürütülecek ve Fırat Kalkınma Ajansı uygulamalarına yönelik tavsiye kararlar alınacaktır” şeklinde konuştu.

Fırat Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı ve Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek ise Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerinden tüm kurul üyelerini toplantıya davet ettiklerini belirtti. Prof. Dr. Ubeyde İpek, “Ajansımızın gerek mali destekler, gerekse diğer hizmet ve faaliyetlerini etraflıca masaya yatırmak ve öneriler geliştirmek üzere 2 gün süreli bir toplantı kurguladık. Bu toplantıda ortaya çıkacak görüş ve öneriler destek ve hizmetlerimize ışık tutacaktır” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 130
Bu Ay : 4496
Toplam : 4496

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom