Enver Kiraz'ı Destekleyecekler

CHP’li belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri, 19 Aralık’ta yapılacak olan CHP İl Kongresi’nde mevcut başkan Enver Kiraz’ı destekleyeceklerini açıkladı.

Enver Kiraz'ı Destekleyecekler Malatya Siyaset

19 Aralık’ta gerçekleştirilecek olan CHP İl Kongresi’nde, mevcut başkan Enver Kiraz’a olan destekler artarak devam ediyor. CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri adına bir açıklama yapan Hurşit Kuşçu 19 Aralık’ta gerçekleştirilecek kongrede Enver Kiraz'a destek vereceklerini açıkladı.

Kuşçu, “1 Kasım seçim sonuçlarının, demokratik laik cumhuriyet, hukuk devleti, iç barış ve parlamenter demokrasi bakımından CHP'ye büyük bir görev ve sorumluluk yüklemiştir. Hangi kademede görev alırsak alalım, CHP üyesi olarak hepimizin, parti içinde iktidar olmak için değil, partimizin ülkede iktidar olması için hep birlikte var gücümüzle çalışmamız gerektiğine inanıyoruz.

CHP’nin belediye başkanları ve meclis üyeleri olarak, 19 Aralık’ta yapılması öngörülen Olağan İl Kongresi’nde mevcut İl Başkanı Enver Kiraz’a desteğimizi açıklıyoruz. Enver Kiraz Başkanlığında oluşacak yeni yönetimin parti içi demokrasiyi işleteceğine, hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğine, yeni bir heyecan ve yeni bir ivme kazandıracağı, yeni yüzlere görev vereceği inancını taşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 102
Bu Ay : 7739
Toplam : 7739

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom