Şampiyonaya İddialı Hazırlanıyor

Vücut geliştirme sporcusu Malatyalı Abuzer Altın, Nisan ayında Antalya'da gerçekleştirilecek Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonası ve şubat ayında İzmir’de yapılacak Kafes Dövüş Şampiyonası'nda dereceye girmek için hazırlıklarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Şampiyonaya İddialı Hazırlanıyor Malatya Haber

Çeşitli Türkiye birincilikleri ve dereceleri bulunan Abuzer Altın, Antalya’daki Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda derece elde ederek, Hollanda’da yapılacak Avrupa Şampiyonası'na katılmayı hedefliyor. Altın, Antalya’da 40 yaş ve üstü kategoride ter dökecek. Çalışmalarında en büyük destekçisinin hocası Recai Gültek olduğunu ifade eden Altın, “İnşallah nisan ayında Antalya’da düzenlenecek olan Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda dereceye girerek, hocamı mahcup etmemiş olurum. Kendisiyle yaklaşık 3 aydır yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Şampiyon Spor Salonu sahibi değerli hocamız Zafer Akkök’e ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan Pötürgeli hemşehrilerime de teşekkür ediyorum. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın” diye konuştu.

“YILLARCA HOLLANDA’DA KAFES DÖVÜŞÜYLE İLGİLENDİM”

Aynı zamanda Kafes Dövüş sporcusu olan ve yıllarca kafes dövüş sporuyla ilgilenen Altın, 2002 kafes dövüş şampiyonluğu bulunduğunu hatırlatarak, “Şubat ayında İzmir’de yapılacak olan Kafes Dövüş Şampiyonası içinde çalışmalarımız sürüyor. Yıllarca Hollanda’da kafes dövüşüyle ilgilendim. Bu sporu bir ara bırakma aşamasına geldim. Fakat daha sonra teklifler gelince bunları değerlendirmek istedim. Şu anda da İzmir’de yapılacak olan Kafes Dövüş Şampiyonası için hocamla birlikte çalışıyorum. İnşallah bu yarışmadan da alnımın akıyla çıkarım” ifadelerini kullandı.

ABUZER ALTIN’IN HOCASI RECAİ GÜLTEK: ”DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR”

Abuzer Altın’ı şampiyonalara hazırlayan vücut geliştirme sporcusu Recai Gültek ise öğrencisiyle sıkı bir antrenman süreci içerisinde olduklarını dile getirerek, “Bizim tek sıkıntımız sponsor noktasında. Bizim desteğe ihtiyacımız var. Önemli bir şampiyona için çalışıyoruz. Eğer beklediğimiz desteği alabilirsek her şey daha iyi olacak. Şubat ayındaki kafes dövüş şampiyonası atiklik ve çevikliğe dayalı olduğu için antrenmanlarda kısa sürede sporcuya yükleme yapmamız lazım. Bu yüzden antrenmanlarımız aralıksız bir şekilde devam ediyor. İnşallah müsabakalardan arzu ettiğimiz sonuçla ayrılırız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 793
Bu Ay : 7939
Toplam : 7939

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom