Gürkan Yeni DSİ Binasını İnceledi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediyesi tarafından yaptırılan DSİ yeni hizmet binası inşaatında incelemelerde bulundu. Başkan Gürkan, DSİ yeni hizmet binası ile Battalgazi Belediyesi yeni hizmet binasının kısa zamanda bitirilerek, hizmete sunulacağını söyledi.

Gürkan Yeni DSİ Binasını İnceledi Malatya Haber

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde Fen İşleri Müdürü Fuat Gözeneli ve Ruhsat ve Denetim Müdürü Süleyman Şahin ile birlikte Battalgazi Belediyesi tarafından Topsöğüt bölgesinde yapılan Devlet Su İşleri (DSİ) yeni hizmet binası inşaatında incelemelerde bulunarak, bilgi aldı. Burada açıklama Başkan Gürkan, DSİ yeni hizmet binası ile Battalgazi Belediyesi yeni hizmet binasının kısa zamanda bitirileceğine dikkat çekerek, “Devlet Su İşleri ile yaptığımız protokolde mevcut DSİ’nin bulunduğu yere Battalgazi Belediyesi hizmet binası yapılması noktasında anlaşmıştık. Onun karşılığında da Devlet Su İşleri’ne ait ve ihtiyaç duyulacak hizmet binaları ve sosyal tesisleri de bir başka alanda yapılması noktası da protokole bağlanmıştı. Hazinede bulduğumuz 46 dönümlük yere Devlet Su İşleri Hizmet binası yapılması ile ilgili gerekli girişimleri başlattık. İhale süreçleri bitti. Gördüğünüz gibi inşaat süreçleri de başladı” diye konuştu.

Devlet Su İşleri ile Battalgazi Belediyesi yeni hizmet binasının, kısa sürede bitirilmesi için büyük çaba ve gayretin sarf edildiğini ifade eden Başkan Gürkan, ihaleyi alan müteahhitlerimizde canla başla çalıştığını dile getirdi. Gürkan, “Görüldüğü gibi artık birinci katlar yükselmeye başladı. Tüm alanların temelleri atılmış. Devlet Su İşlerindeki, belediye hizmet binamızda da çalışmalar başlamıştır. Bu iki hizmet binasını 15 ay gibi kısa bir süre içinde ve eş zamanlı olarak bitirmeyi hedefliyoruz. Şayet bizim gibi bir ilçe belediyesini düşünürseniz 1,5 yıllık bir sürede iki hizmet binasının yapılması ve bununla birlikte diğer hizmetlerimizin de hiçbir şekilde sekteye uğramadan yürütülmesini de düşündüğünüz zaman Battalgazi Belediyesi bu anlamda başka örneği olmayan bir davranış sergilemektedir” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 784
Bu Ay : 4341
Toplam : 4341

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom