Performans Sergisi Açılıyor

Yeşil Konaklarda kurslara katılan, kursiyerler el emeği göz nuru çalışmalarını 'Performans Sergisi' adı altında sergileyecek.

Performans Sergisi Açılıyor Malatya Kültür-Sanat

Yeşilyurt Belediyesi’nin sanatsal ve kültürel faaliyetleri bir çatı altında topladığı Yeşil Konaklarda hobi, kişisel gelişim ve meslek edindirme kurslarına katılan kursiyerler el emeği göz nuru çalışmalarını 'Performans Sergisi' adı altında sergileyecek.

Yeşilyurt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren YEKSAM Merkezleri’nde eğitim alan kursiyerlerinin el emeği göz nuru eserleri 10-12 Aralık günleri arasında MalatyaPark AVM’de sanatseverlerle buluşacak.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile YEKSAM Merkezleri’nde görevli eğitmenler tarafından ortaklaşa yapılan çalışmalar sonrasında elde edilen ürünler vatandaşların beğenisine sunulacak. El sanatları, ahşap yakma, kara kalem, yağlı boya, dikiş-nakış, rölyef ve bez bebek kurslarına katılan kursiyerlerin eserlerinden oluşan YEKSAM El Sanatları Performans Sergisi’nin açılış töreni 10 Aralık Perşembe günü saat 12.00’de MalatyaPark AVM’de gerçekleştirilecek. Çok farklı ve değişik eserlerin yer alacağı Performans Sergisi, 12 Aralık’a kadar gezilebilecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 262
Bu Ay : 780
Toplam : 780

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom