Hurda Dozer Revize Edildi

Malatya Büyükşehir Belediyesi personeli, hurda bir dozeri 94 bin lira harcamayla kendi imkanlarıyla revize etti.

Hurda Dozer Revize Edildi Malatya Haber

Daha önce yetkili servisin 500 bin lira istediği 2 iş makinesini 100 bin lira harcamayla revize eden Malatya Büyükşehir Belediyesi personeli, şimdi de yetkili servisin 408 bin lira istediği hurda bir dozeri 94 bin lira harcamayla kendi imkanlarıyla revize etti.

Konuyla ilgili verilen bilgilere göre, Malatya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Makine İkmal Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri, ağır bakım için atölyeye getirilen D7-G Dozerin yapılan incelemelerde tamirinin mümkün olmadığı ve hurdaya ayrılması gerektiği kanaatinin hasıl olması üzerine, İkinci El Değerlendirme Ambarında bulunan parçalar, gerekli tamirat ve tadilatlar yapıldıktan sonra bahse konu dozere takılarak, revize edildi. Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü ustaları tarafından yapılan revize için toplamda 94 bin lira para harcanırken, ilgili servisler tarafından sadece parçalar için 408 bin lira para istendiği belirtildi.

AKDOĞAN: “ÖNEMLİ MESAFELER KAT ETTİK”

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın kendilerine büyük destek verdiğini belirten Makine İkmal Bakım ve Onarım Şube Müdürü Nevzat Akdoğan, Makine İkmal Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü’nün son yıllarda önemli mesafeler kat ettiğini söyledi. Akdoğan, “Belediye Başkanımız bize, serbest piyasada özel sektörün yapamadığı işleri kendi atölyemizde yapabilmemiz için bir hedef gösterdi. Biz de eğitim ve teçhizat olarak personelimizi güçlendirdik.

Daha önce küçük bir atölye iken şimdi önemli revizyonların yapıldığı bir ekip kurduk. Daha önce hurdaya ayrılması gereken bir iş makinemiz ile ağır bakım gerektiren bir iş makinemizi personelimiz 100 bin lira gibi bir harcamayla revize etmişti. Şimdi de sadece parçalar için 408 bin lira istenen bir dozerimizi 94 bin lira gibi bir harcamayla revize ettik. Emek ve gayretlerinden dolayı ustalarımızı tebrik ediyor, her zaman bizlere destek olan ve hedef gösteren Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a da teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 513
Bu Ay : 4311
Toplam : 4311

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom