Yeşilyurt Belediyesi Ağaçları Buduyor

Yeşilyurt Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, Tecde Mahallesi’nde yol kenarlarında bulunan ağaçlarda budama çalışması başlatıldı.

Yeşilyurt Belediyesi Ağaçları Buduyor Malatya Haber

Yeşilyurt Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, mahallelerin yol kenarlarında bulunan ulaşımda trafik akışını engelleyen ve sürücülerin görüş mesafesini daraltan, tamamen yola sarkan ağaç dallarını buduyor. Tecde Mahalle Muhtarı Ali Yiğit, mahallelerinde yapılan ağaç budama işleminden memnun olduklarını belirterek, yetkililere teşekkür etti. Mahalle olarak yapılan çalışmadan memnun olduklarını söyleyen Muhtar Ali Yiğit, ağaç dalları nedeniyle ulaşım noktasında zaman zaman sıkıntı yaşadıklarını ifade etti.

Yiğit, “Mahallemizin birçok sokağında bulunan bahçe sınırlarında kalan ağaç dalları zamanla tamamen yola sarkıyor. Yola sarkan ağaç dalları da trafik akışını engellediği gibi sarkan dallar araçlarda hasara neden oluyor. Ayrıca ağaç aralarından geçen enerji nakil hatlarına da büyük oranda zarar vermekte.

Özellikle araç trafiğinin yoğun olduğu sokaklarımızda Yeşilyurt Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından budama işlemi yapılmasını bizler çok istiyorduk, şimdi budama işlemi yapılıyor, yetkililere teşekkür ederiz. Öte yandan budanan ağaç dalları bahçe sahiplerinin bahçesine bırakılıyor veya bahçe sahibinin rızası doğrultusunda mahalle sakinlerinden maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara dağılıyor” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 146
Bu Ay : 1675
Toplam : 1675

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom