Battalgazi Araç Parkı Güçleniyor

Battalgazi Belediyesi aldığı finisher, asfalt kazıcı, kamyon, kepçe ve asfalt disbiratörü ile araç parkını güçlendirdi.

Battalgazi Araç Parkı Güçleniyor Malatya İlçe

Battalgazi Belediyesi tarafından alınan iş makineleri ve araçlar, Soykan Meydanı’nda hafta sonu sergilendi. İş makinelerini ve araçları yakında inceleyen vatandaşlar, Battalgazi Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını ve alınan araçlarla daha kaliteli hizmet yapacağına inandıklarını ifade etti. Alınan finisher, asfalt kazıcı, kamyon, kepçe ve asfalt disbiratörü ile ilgili habercilere konuşan Mehmet Gültekin isimli vatandaş, “Battalgazi Belediyesi’nin hizmetlerinden oldukça memnunum. Güzel işler yapılıyor” dedi. Battalgazi Belediyesi’nin güzel çalışmalar yaptığını belirten Yaşar Sansar ise, “Belediyemiz daha yeni kurulmasına rağmen oldukça iyi çalışmalar yapıyor. AK Parti’mizden ve Belediye Başkanımızdan gurur duyuyorum. Başkanımızın başarılarının devamını diliyorum. Bu makineleri gördükten sonra hizmetlerin daha kaliteli geleceğinden eminim” diye konuştu.

Çalışmaların artarak devam edeceğine inandığını belirten Hasan Ceylan da, “Battalgazi’ye alınan bu iş makineleri beni oldukça mutlu etti. Battalgazi’mize ve Malatya’mıza hayırlı uğurlu olsun. Başkanımıza teşekkür ederiz. Çalışmalar güzel ve artarak devam edeceğinden umutluyuz. Şehir merkezi ve mahallelerimize gelen hizmetler oldukça güzel” şeklinde konuştu.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise 100 yıllık belediyede olan araç ve gerecin Battalgazi Belediyesi’nde mevcut olduğunu ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 806
Bu Ay : 4363
Toplam : 4363

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom