Ankara Malatyalılar Derneği Toplantı Yaptı

Ankara Malatyalılar Derneği Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Genel Kurul’da Battal Yıldız ve ekibi yeniden yönetime seçildi. Herkese teşekkür eden Yıldız, “Ankara Malatyalılar Derneği, Malatyalıların başkentteki evidir” dedi.

Ankara Malatyalılar Derneği Toplantı Yaptı Malatya Haber

Ankara Malatyalılar Derneği Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları da toplantıya konuk olarak katıldı. Toplantıda ilk olarak denetleme kurulu raporu okundu ve oylandı. Tahmini bütçe görüşülerek, kabul edildi. Ardından yeni yönetim ve denetim kurullarının seçimi yapıldı. Ahmet Kurdoğlu’nun divan başkanlığı, Celal Koç ve Özcan Karakuş’un yazmanlığı ile gerçekleştirilen genel kurulda Battal Yıldız ve ekibi yeniden yönetime seçildi. Yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Battal Yıldız, katılımcılara teşekkür ederek, Malatya için çalıştıklarını ifade etti. Battal Yıldız, “Hükümette iki Malatyalı bakanın yer alması ile Özal döneminin izlerini görüyoruz. Bu da Malatya için heyecana neden oldu.

Bu heyecanın Malatya’ya hizmet olarak döneceğine inanıyorum. Ankara Malatyalılar Derneği her türlü siyasetin üstünde, tüm Malatyalıları Malatyalı üst kimliği ile çatısı altında barındıran, onlara hizmet eden, Malatyalıların başkentteki evidir. Derneğimiz her gün açık olup, Malatyalılara hizmet etmektedir. Öğrencileriyle, devlet dairelerindeki işleriyle ilgili her konuda Malatyalılara yardımcı olmaktayız. 38 öğrenciye burs verdik, vermeyi de sürdüreceğiz. 100’ün üzerinde gencimize iş bulma olanağı sağladık. Birlikte hareket ettiğimiz 21 Malatyalı dernek yöneticileri kongrede bulunarak ve yönetimde yer alarak bize güç verdiler. Önceki dönemlerde olduğu gibi bu dönem de birlikte hareket edeceğiz. Bu dönem Malatya ve Malatyalı için adeta bir fırsat demektir. Bu fırsatı da iyi değerlendirmeliyiz diyorum. Kongremiz oldukça ilgi gördü, salona sığmadık. Herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 292
Bu Ay : 5486
Toplam : 5486

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom