Web Üzerinden Akademik Eğitim

Tüm birimlerinde otomasyonu tamamlayan Malatya Büyükşehir Belediyesi, şimdi de idareci ve personele yönelik Web üzerinden akademi eğitimi veriyor.

Web Üzerinden Akademik Eğitim Malatya Haber

Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından Büyükşehir Belediyesi personeline yönelik internet üzerinden eğitim projesi başlatıldı. 80 yönetici ile 440 personeli kapsayan eğitim projesi, yaklaşık 2 ay süreceği belirtildi.Verilen konular ile ilgili olarak 2 aylık sürede eğitim alan personellere, proje sonunda sertifika verileceği açıklandı. İnternet üzerinden interaktif olarak alınan eğitimler içerisinde teknik ve idari başlıklar altında 29 konu bulunduğu bildirildi. Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından personele yönelik verilen Web Akademi Eğitimi’nin konu başlıkları ise şöyle açıklandı:

“İletişimin temelleri ve iletişim tipleri, iletişim engelleri sizi engellemesin, etkin iş yazışmaları ve Resmi yazışmalar, profesyonel e-posta’nın formülü, sıkça yapılan e-posta hataları, temel Excel 2013 - TR, temel Word 2013 - TR, temel Outlook 2013 - TR, temel PowerPoint 2013 - TR, ileri PowerPoint 2013 - TR. İleri Outlook 2013 - TR, değişime kapılarınızı açın, değişim süreci, Derya Akkaya eğitim videoları, Acar Baltaş eğitim videoları, dört çeker hafıza, proje yönetimi temel bilgiler, proje yönetim süreçleri, proje yönetimi - uygulama, proje yönetimi temel bilgiler (mobil), toplantı yönetimi. Başarıya götüren doğrular, sonuç için harekete geçin, zaman yönetimi, kurumsal profesyonellik, lider yapan davranışlar, lider yapan özellikler, değişime direnç.”
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 462
Bu Ay : 1197
Toplam : 1197

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom