ilki Melekbaba'ya Açıldı

Malatya Esenlik Pratik Marketlerin ilki Melekbaba da açarak, yeni bir konseptte başlamış oldu. Çoğu Esenlik üretimi olan marka ürünlere ulaşım daha kolaylaşmış olacak.

ilki Melekbaba'ya Açıldı Malatya Ekonomi

Yapılan açıklamada;

"Pratik marketlerin ilki Melekbaba bölgesine açıldı. Esenlik, süpermarketler olarak büyümesini sürdürürken, bir diğer yandan Pratik Marketler açarak halkımıza hizmette çeşitliliğe gidiyor.

Süpermarketler gibi discount marketlerde de bölgeye açılacağız’

Discountmarketçiliğin son zamanlarda gelişen bir sistem olduğunu ifade eden Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘Tarz olarak süpermarketlerden farklı bir konsept olacak. Daha çok markalı ürünlerimizin satışını yaptığımız şubeler şeklinde dizayn ediliyor. Süpermarketçiliği başarılı bir şekilde yürüten şirketimiz, böyle bir konseptte de başarılı çalışmalar yapacaktır. Nüfusu gelişen bölgelerde, daha çok ara yerlerde süpermarketlere uzak bölgelere şube açılımlarımız devam edecek. Melekbabaşubesinden hemen sonra 10-15 gün içerisinde Sanayi şubemizi de açmış olacağız. Çok katlı otoparkın altında üçüncü şubemizi tuttuk. Pratik marketler olarak Malatya’da belli bir hedefimiz var. Sepme yönetimi ile ilimizde belli bir noktaya ulaşarak, hem süpermarketler olarak hemde discount marketler olarak avantajlı bir konuma gelmiş olacağız. Pratik marketlerde yaklaşık bin ürün satışı sunuluyor ve bunlardan iki yüz tanesi kendi markamız. Bu alanda da başarılı bir konuma geleceğiz. Çünkü marketlerimizi destekleyen birimlerimiz var. Malatya’da bir konuma geldikten sonra bölgeye de açılmış olacağız’ ifadelerini kullandı.

‘Pratik marketlerimizin Malatya’mıza hayırlar getirmesini niyaz ediyorum’

Hemşerilerimizin bizlere her daim sahip çıktığını söyleyen Boyraz; ‘Halkımızın bize destekleri ilk hareket anlamında çok önemli ve bu destekleri olduğu sürece güzel projelere imza atmaya devam edeceğiz. Bölgesel bir marka olma yolunda daha sağlam adımlarla yoluna devam edecek. Şubelerimizi açacağımız alanların doğru noktalar olması için uğraşlarımızı yoğun bir şekilde devam ettiriyoruz. Melekbaba şubemizin olduğu nokta da çok doğru bir nokta.Halkımızın sahiplenme duygusu eklenince daha da önemli bir konuma geliyor. Süpermarketlerimizin etrafında pratik marketler açmış olacağız. Çok profesyonel bir iş ortaya çıkmış. Bu projede emeği geçen çalışma arkadaşlarımı kutluyorum. Melekbaba Pratik Mağazası’nın bölge halkına ve Malatya’ya hayırlar getirmesini niyaz ediyorum’ şeklinde konuştu.

Melekbaba şubesinde ilk alışverişi Genel Müdürümüz Hulusi Boyraz ile birlikte Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi BaşkanıHanifi Acar, Esenlik Genel Müdür Yardımcıları Mesut Bokurt, Yusuf Orhan, Kadir Çelik, Erhan Soylu, Esenlik birim müdürleri, şefleri, tedarikçi firma temsilcileri ve bölge halkı yaptı" denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 471
Bu Ay : 4269
Toplam : 4269

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom