Proje Döngüsü Yönetim Eğitimi Verildi

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde kamu, kurum ve kuruluş temsilcilerine Akçadağ Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Işık tarafından “Erasmus Proje Döngüsü Yönetimi konusunda eğitim verildi.

Proje Döngüsü Yönetim Eğitimi Verildi Malatya Haber

Akçadağ Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşen Erasmus ve Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimine, Akçadağ Muhtarlar Derneği Başkanı Eyüp Gönültaş, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli ile ilçe okullarında da görev yapan idareci ve öğretmenler katıldı.

Yaygın eğitim teknikleri kullanılarak proje yazım aşamalarının adım adım anlatıldığı programda, Akçadağ Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Işık tarafından katılımcılara proje döngüsü, proje fikrinin belirlenmesi, proje fikrinin analizi, planlama, finansman, uygulama-izleme, zaman-yönetimi ve proje faaliyetlerinde stratejik planlama konularını anlattı.

Uygulamalı proje yazma çalışmaları gerçekleştirilerek, proje döngüsü yönetimi ve proje tasarım teknikleri tartışmalı olarak ele alındı. Işık, eğitime katılanların memnuniyetlerini ifade etmelerinin sevindirici olduğunu söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 72
Bu Ay : 2616
Toplam : 2616

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom