Kantin ve İş Yerleri Denetlendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, denetim ve kontrollerine devam ediyor. Ekipler, bu kapsamda okul kantinleri ile okullara yakın iş yerlerini denetledi.

Kantin ve İş Yerleri Denetlendi Malatya Haber

Sorumluluk alanlarında bulunan iş yerlerinin yanı sıra kaldırım işgalleri ile ilgili rutin denetimlerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’na bağlı Zabıta Şube Müdürlüğü Ekipleri, özellikle okul bölgelerinde denetimlerini yoğunlaştırıyor. Büyükşehir Zabıta ekipleri son olarak okul kantinleri ile okulların yakınında faaliyet gösteren kafeler ve seyyar satıcılara yönelik denetimler gerçekleştirdi. Yapılan denetimlerde, özellikle gıda maddelerinin son tüketim tarihi, hijyen ve genel temizlik konularında kontrolleri yapılırken, işletme sahiplerine uyulması gereken kurallar hatırlatılarak, kurallara riayet etmeleri konusunda uyarıldı.

DENETİMLER ARTARAK DEVAM EDECEK
Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Nurhan Demir, denetimlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada, denetimlerin artarak devam edeceğini belirterek, esnafların kurallara uymalarını istedi. Demir, “Özellikle çocuklarımız ve gençlerimizin daha hijyenik ve sağlıklı koşullar altında ihtiyaçlarını karşılamaları için ekiplerimizin yaptığı denetimler hayati önem arz etmektedir. Bu amaçla yapılan denetlemeler, eğitim öğretim yılı boyunca artarak devam edecek olup, görülen eksikliklere ve olumsuzluklara anında müdahale edilmesi ekiplerimizin önceliği olacaktır” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 65
Bu Ay : 1594
Toplam : 1594

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom