Çalışanlar Bunları Yapacak

Malatya Vergi Dairesi Başkanlığı çalışanları, sağlıklı yaşam için alanında uzman doktorlar ile birlikte bel ve boyun ağrılarının oluşumunu engellemek için egzersiz yaptı.

Çalışanlar Bunları Yapacak Malatya Yaşam-Sağlık

Özel bir hastanede görev yapan Ortopedi Doktoru Celal Işık, Fizik Tedavi Uz. Dr. Hatice Sema Atalay Çatal ve asistanlar Tuba Karacorlu, Kübra Aslan, Malatya Vergi Dairesi Başkanlığı çalışanlarına bel ve boyun ağrılarının oluşumunu engellemek için yapılması gerekeni anlattı. Slayt ve uygulamalı anlatımlarla maliye çalışanlarına önemli bilgiler aktarıldı.

Op. Dr. Celal Işık ve Uz. Dr. Hatice Sema Atalay Çatal, bu tür eğitim faaliyetlerinin çok önemli olduğunu belirterek, rahatsızlanmadan önce tedbirlerinin alınması gerektiğini ifade etti. Düzenlenen eğitim faaliyetlerine Malatya Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz, Malatya Defterdarı Murat Yiğiter, Küçük ve Orta Ölçekli Vergi Denetim Kurulu Başkanı Mahmut Polat ve daire amirleri de katıldı.

Doktor Celal Işık ve Hatice Sema Atalay Çatal’a vermiş oldukları eğitimden dolayı teşekkür eden Malatya Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz ve Malatya Defterdarı Murat Yiğiter, desteklerinden dolayı doktorlara teşekkür belgesi verdi. Bu tür faaliyetlerin devam etmesi gerektiğini kaydeden Poyraz, personelin sağlıklı ve huzurlu olması halinde performanslarının da artacağını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 313
Bu Ay : 4111
Toplam : 4111

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom