Malatya 2.OSB İŞGEM AÇILIŞI YARIN

Malatya 2. OSB İŞGeliştirme Merkezinin resmi açılışı yarın (28 Kasım 2015 Cumartesi) saat 14’te yapılacaktır. İŞGEM ler KOBİ fidanlığı gibi işlev görüyor.

Malatya 2.OSB İŞGEM AÇILIŞI YARIN Malatya Ekonomi

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanıyla; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Rekabetçi Sektörleri Programı çerçevesinde KOSGEB tarafından yürütülmekte olan “Seçili Yörelerde üç yeni İŞGEM Kurulması Ve Türkiye’deki İŞGEM’ler arasında bir ağ oluşturulması projesi” kapsamında kurulan Malatya 2. OSB İŞGeliştirme Merkezinin resmi açılışı yarın  (28 Kasım 2015 Cumartesi) saat 14’te yapılacağını belirten İŞGEM Müdürü Necip Cengil, ilgilileri davet etti.

Malatya 2. OSB İŞ Geliştirme Merkezi kentteki yeni girişimleri cesaretlendirip, kaynakları harekete geçirerek bölgenin kalkınmasına katkı sağlamak için kurulmuştur. Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanıyla; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Rekabetçi Sektörleri Programı çerçevesinde KOSGEB tarafından yürütülmekte olan “Seçili Yörelerde üç yeni İŞGEM Kurulması Ve Türkiye’deki İŞGEM’ler arasında bir ağ oluşturulması projesi” kapsamında gerçekleştirilmiştir. İşletmesi Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ve 2. Organize Sanayi müdürlüğü tarafından yapılan İŞGEM, kentteki girişimcilere kapılarını açmıştır.

İŞGEM’ler  “KOBİ fidanlığı” olarak anılabilir. Veya “yeni girişimci yetiştirme” rolü üstlenen bir destek kurumu olarak görülebilir. Amaçları yeni girişimcilere yol gösterip, uygun kiralık alan tahsis etmek, pazarlama dâhil ortaya çıkan her ihtiyaç alanında danışmanlık hizmetleri vermek ve eğitim programları düzenlemek, iş planlarını hazırlamak ve takibini yapmak, girişimcileri ilk yılların kırılganlığında yalnız bırakmamak ve sağlıklı bir geçiş yapmaları için gerekli altyapıyı sağlamaktır.

Malatya 2.OSB İŞGEM 2.Organize Sanayi bölgesinde 8315 m2 alan üzerinde, 5500 m2 kapalı alanda, 38 işlik, 10 depo, 1 kafeterya, 1 market, toplantı ve seminer odaları ile idari bürolardan oluşan bir komplekse sahip ve 60 araçlık otoparkı bulunmaktadır. İŞGEM’de bulunan işliklerinin alanları 27 m2 ila 125 m2 arasında değişmektedir.

Adres: Malatya 2.OSB İŞGEM İş geliştirme Merkezi, 2.OSB Bölgesi 2. Cad. No:12 Yeşilyurt/ MALATYA

www.misgem.com

info@misgem.com

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 952
Bu Ay : 2520
Toplam : 2520

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom