Şemsiye Sokak Özlü Sözlerle Donatıldı

Battalgazi Belediyesi tarafından ay yıldızlı şemsiyelerle donatılan Şemsiye Sokağa 24 Kasım Öğretmenler Günü, dolayısıyla özlü sözler asıldı.

Şemsiye Sokak Özlü Sözlerle Donatıldı Malatya Haber

Kendisi de öğretmen olan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz ile birlikte Şemsiye Sokağı gezdi. “Şehitlere Saygı, Teröre Tepki” amacıyla ay yıldızlı şemsiyelerin asıldığı Sokakta 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlerle ilgili özlü sözler de yerini aldı. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladığını belirterek, “Tüm öğretmenlerimize mutlu, başarılı ve bir ömür boyu huzurlu bir ömür diliyorum. Öğretmenler günümüzün tüm öğretmenlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Öğretmenler günü dolayısıyla biraz önce Öğretmenevi’nde bin tane okuma yazma öğreniyorum seti ve öğretmen seti dağıttık” diye konuştu.

Öğretmenler Günü nedeniyle güzel söz ve veciz ifadelerin Şemsiye Sokakla bütünleştiğini belirten Gürkan, “Öğretmenlerimize önümüzdeki eğitim öğretim dönemlerinde başarı dolu eğitim öğretim dönemi dilerken, ömür boyu da aileleriyle birlikte mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 185
Bu Ay : 8244
Toplam : 8244

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom