Kırmız Başlıklı Kız Oynandı

Malatya'da toplum destekli Polis Şube Müdürlüğü personeli tarafından hazırlanan amatör tiyatro grubu, kırmızı başlıklı kızın maceralarını anlatan tiyatro oyununu sergiledi.

Kırmız Başlıklı Kız Oynandı Malatya Kültür-Sanat

Güvenli Gelecek için Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) ve Ümidimiz Gençler Umudumuz Yarınlar Projesi kapsamında Malatya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli tarafından hazırlanan tiyatro grubu tarafından “Kırmızı Başlıklı Kızın Maceraları" isimli tiyatro oyununu sergilendi.

Çocuk ve gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerinin sağlanması çerçevesinde toplumsal açıdan korunmalarına ilişkin tedbirlerin yaşama geçirilmesi, bu kapsamda kendilerine sosyal ve eğitim desteği sağlanarak topluma faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmayı amaçlayan tiyatro oyunu, 'Ümidimiz gençler, umudumuz yarınlar-ÇOGEP Projesi' kapsamında sahnelendi.

Oyunda çocuklara güvenlik konusunda mesajlar verildi. Malatya’nın Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerindeki anaokulu 1. ve 2. sınıf öğrencilerine sahnelenen oyunu 7 okuldan 350 öğrenci ve sorumlu öğretmen, Toplum Destekli Polis Şube müdürleri ve personeli izledi. Tiyatro oyununda çocuklar hem eğlendi hem daha güvenli bir hayat yaşamak için neler yapılması gerektiğini öğrendi.

Gösteri sonunda çocuklara not defteri ve kalem hediye edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 100
Bu Ay : 3657
Toplam : 3657

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom