Tohma'da Arama Çalışmaları Sürüyor

Malatya’nın Darende ilçesinde önceki gün Tohma Çayına düşen 78 yaşındaki yaşlı adamı arama çalışmalarının 3. gününde de sonuç alınamadı.

Tohma'da Arama Çalışmaları Sürüyor Malatya Asayiş

Darende ilçesi Zaviye Mahallesi’ndeki Somuncu Baba Külliyesi yakınlarındaki Tohma Çayına düşen 78 yaşındaki Haciali Beyhan’ın, başlatılan arama çalışmaları 3 gündür sürdürülüyor.

Olayın hemen ardından başlatılan arama çalışmaları Adıyaman ve Elazığ Emniyet Müdürlüğü Sualtı Arama ekipleri, Malatya AFAD ve İtfaiye Daire Başkanlığı Su Altı Arama ekipleri tarafından yürütülüyor. Bölge halkının da destek verdiği çalışmalar sabahın erken saatlerinden hava kararana kadar sürdürülüyor. Çaydaki yaklaşık 2,5 kilometrelik alanda karış karış yapılan arama çalışmalarında su altı kameraları da kullanılıyor. Bugün yapılan aramalarda kayıp yaşlı adamın bir ayakkabısı bulunurken, çalışmalar havanın kararması ile çalışmalara ara verildi.

Öte yandan Kayıp Haciali Beyhan’ın oğulları Ömer, Osman ve Ali Beyhan da ekiplerle birlikte erken saatlerinde ırmak kenarına gelerek, gün boyu çalışmaları izliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 740
Bu Ay : 6824
Toplam : 6824

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom