MASTÖB Yeni Yerinde Toplantısını Yaptı

Malatya Sivil Toplum Örgütleri (MASTÖB) Malatya Şubesi yeni dernek binasındaki ilk istişare toplantısını MASTÖB Genel Başkan Adil Gevrek ile birlikte gerçekleştirdi.

MASTÖB Yeni Yerinde Toplantısını Yaptı Malatya Haber

Tanışma toplantısına MASTÖB Genel Başkanı ve Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek’in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri, MASTÖB Malatya Şube Başkanı Murat Cengiz, MASTÖB Malatya Şubesi Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları katıldı. Yeni Malatyaspor Kulübünün bazı yöneticilerinin de misafir olarak katıldığı toplantıda açılış konuşması yapan MASTÖB Malatya Şube Başkanı Murat Cengiz, “Tüm Malatya’nın renkleri ve görüşleri burada aynı çatı altında. İnşallah bu güzel birliktelik ve beraberlik Malatya’mızda ve ülkemizde her kesime örnek olur” diye konuştu. MASTÖB Genel Başkanı ve Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ise yaptığı konuşmada, yeni oluşturulan MASTÖB Malatya Şubesine başarı diledi. Gevrek, kadın ve gençlik kollarının daha öz verili çalışması ve üye sayısının arttırılması gerektiğini söyledi. 

MASTÖB’ün çeşitli projelerle gençlere sosyal ve kültürel anlamda destek olması gerektiğini de ifade eden Gevrek, yeni dernek yerinin de Malatya için hayırlı olmasını diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 794
Bu Ay : 5988
Toplam : 5988

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom