Hayvancılık Destekleme ve Islah Toplantısı

Malatya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, hayvancılık desteklemeleri, sperma tahsis ve e-ıslah veri tabanı hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Hayvancılık Destekleme ve Islah Toplantısı Malatya Haber

Malatya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıya, Malatya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ertuğrul Özdemir, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Zeki Sadak, ilçe e-ıslah sistem sorumlusu personeller katıldı. Toplantıda e-ıslah veri tabanı, anaç ve besilik sığır desteklemesi, buzağı desteklemesi ve sperma tahsisi konularında Veteriner Hekim Arif Öztekin tarafından katılımcılara sunum eşliğinde bilgilendirme yapıldı.

Toplantıda konuşan İl Müdürü Ali Selvi, “Bu toplantıya kurum personellerimizin yanı sıra Veteriner Hekimler Odası Başkanımızın ve özel veteriner hekimlerimizin katılımı sayesinde hem mevcut durum tespitini gerçekleştiriyoruz ve hem de sorunlar ve çözüm önerileri hakkında karşılıklı olarak istişarelerde bulunuyoruz. Ayrıca desteklemeler, sistem uygulamaları ve saha çalışmaları konusunda da fikir alışverişi yaparak, en uygun şekilde ilimizin her köşesinde aynı uygulamaların gerçekleştirilmesini de sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Toplantı katılımcıların istişare görüşmelerinin ardından sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 237
Bu Ay : 6217
Toplam : 6217

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom