192 Camiden 75'inin Temizliği Yapıldı

Battalgazi Belediyesi tarafından ilçe genelinde bulunan ibadethanelerin temizliğinin yapılmasına devam ediliyor. Bu kapsamda ilçe genelinde bulunan 192 camiden 75’inin temizliği yapıldı.

192 Camiden 75'inin Temizliği Yapıldı Malatya Haber

Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Battalgazi ilçesi genelinde bulunan 192 caminin temizliğinin yapılmasına yönelik çalışmalar devam ediyor. Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından 192 camiden 75’inin temizliği yapılırken, bu kapsamda Muharrem ayı içerisinde de Hz. İmam Zeynel Abidin Türbesi Kültür Vakfı’nın da temizliği yapılmıştı, 117 caminin de temizliği yapılacak. Camilerin temizliğinin yapılması çalışmaları kapsamında Çamurlu Mahallesi Camii’nin de temizliği yapıldı. Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ali Aydoğan’ın da temizlik çalışmalarını yerinde denetledi.

Hizmet ile ilgili değerlendirmede bulunan Çamurlu Mahalle Muhtarı Aziz Polatbaş, Çamurlu Mahallesi camisinin temizliğinin yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a teşekkürler ediyorum. Bu hizmetler sadece bizim mahallemize değil, tüm Battalgazi’de yapıldığını biliyorum. Özellikle cami cemaatinin daha temiz bir ortamda ibadet yapmasına vesile oluyorlar. Bu hizmeti yapanların tümünden Allah razı olsun. Cami temizliğini önceleri cami cemaati kendileri yapıyordu. Ancak bu hizmeti artık belediyemiz yerine getiriyor. Bu duyarlılık bizleri ziyadesiyle memnun ettiğini belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Mahalle sakinlerinden Bayram Karacan da, Battalgazi Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını belirterek, “Böyle bir hizmeti bizlere sunan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve ekibine teşekkür ediyoruz. Önceleri mahallemizde yaşayan insanların yaptığı cami temizliğini artık belediyemiz yapıyor. Daha önce köy statüsünde olan Venk’imiz artık mahalle statüsüne kavuştu. Güzel hizmetler gelmeye başladı. Yapılan onca çalışmanın yanında bu tür hizmetleri de bizlere sunan yetkililere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 208
Bu Ay : 1776
Toplam : 1776

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom