Servisçilere İhlallerini Anlattılar

Malatya İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı Jandarma Trafik Timi, okul servis şoförlerine trafik eğitimi vermeye devam ediyor. Son beş yılda meydana gelen okul servis aracı kazalarının nedenlerini anlattılar.

Servisçilere İhlallerini Anlattılar Malatya Eğitim

Malatya Öğretmenevi Konferans Salonunda gerçekleştirilen trafik seminerine Malatya Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Sekreteri Ethem Korhan, Battalgazi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Haluk Ayaz, Malatya Trafik Tim Komutanı Jandarma Astsubay Murat Dilek, Uzman Jandarma Ramazan Aygün, Okul Müdürleri ile 130’a yakın okul servis şoförü katıldı.

Bölge Trafik Tim Komutanı Astsubay Murat Dilek tarafından yapılan sunumda, okul servis araç şoförlerine trafikte uyulması gereken kurallar görsel olarak anlatıldı.

Eğitim seminerinde Astsubay Murat Dilek son beş yılda meydana gelen okul servis aracı kazalarını analiz ederek, bu kazaları meydana getiren ihlallerin yapılmaması ve kazalardan ders alınması gerektiğini vurguladı.
Yaklaşık 2 saat süren seminerde Astsubay Murat Dilek, okul servis şoförlerine yönelik “Araçlarınızda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve yarınlarımızı taşıyorsunuz. Hata yapmak gibi bir lüksünüz yok, trafikte daha dikkatli olmalısınız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 521
Bu Ay : 6501
Toplam : 6501

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom