Kız Kardeşim Projesi Malatya'da

Geçtiğimiz ay Kayseri’de başlayan Kız Kardeşim Projesi Malatya’da devam ediyor.

Kız Kardeşim Projesi Malatya'da Malatya Haber

Malatya Valiliği, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ve Malatya İl Kadın Girişimciler Kurulu’nun ev sahipliğinde Coca-Cola Türkiye ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliği ile gerçekleştirilecek eğitimler kapsamında Malatyalı kadınlara, finansal okuryazarlıktan etkili konuşmaya kadar farklı alanlarda yetkinlik kazandıracak bilgiler verilecek. Kayseri’de büyük ilgiyle karşılanan Kız Kardeşim Projesi Malatyalı kadınlarla buluşmaya hazırlanıyor.

Malatya Valiliği, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ile Malatya İl Kadın Girişimciler Kurulu ev sahipliğinde ve Coca-Cola Türkiye ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliği ile 26 Kasım-8 Aralık tarihleri arasında Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek eğitimlere 18-55 yaşları arasındaki okur yazar tüm kadınlar katılabilecek. Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’nin alanında uzman isimlerinin vereceği ücretsiz eğitimlere katılmak isteyen Malatyalı kadınlar, 24-25 Kasım tarihlerinde Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’na başvurarak programla ilgili bilgi detaylı bilgi alıp kayıt yaptırabilecekler.

Eğitimler kapsamında, katılımcıların kendilerini geliştirmelerine ve yetkinlik kazanmalarına destek olacak eğitimler verilecek ve kadınların ekonomiye katılımlarının önünü açmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilecek. Kişisel gelişimin yanı sıra finansal okuryazarlık, iletişim, sosyal medya, diksiyon, etkili konuşma ve bireysel motivasyon gibi konularda eğitim alacak katılımcılar, eğitimlerin sonunda kendi alanlarında rol model olan ve ilham veren lider kadınlarla bir araya gelerek, onların tecrübelerini birebir dinleme fırsatı da yakalayacak. 19 Kasım Perşembe günü başlayacak derslere katılan kadınlara, eğitim sonunda düzenlenecek törenle sertifika belgesi verilecek. Bir yıl içinde Türkiye’nin dört bir yanında binden fazla kadına ulaşılması planlanan proje, Malatya’dan sonra Gaziantep, Adana, İzmir, Trabzon ve Sakarya’da devam edecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 309
Bu Ay : 1838
Toplam : 1838

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom